П’ятниця, 14 Червня, 2024

На Хмельниччині триває оновлення рекреаційного центру «Берег надії»

Колишній корпус дитячого табору «Чайка» – тепер ще одна будівля «Берегу надії». Минулого року відповідно до рішення Хмельницької міської ради корпус перейшов на баланс рекреаційного центру. Наприкінці квітня тут розпочався капітальний ремонт приміщення. Наразі завершено утеплення фасаду. Підрядники монтують нову покрівлю. На це з міського бюджету виділили майже 2,5 мільйони гривень. Далі на khmelnytskyi-future.

Оновлення будівлі «Берегу надії»

Рекреаційний центр «Берег надії» знаходиться у селі Головчинці Летичівського району. Протягом року в «Березі надії» зможуть одночасно оздоровлюватися майже 90 хмельничан. Колишній корпус дитячого табору «Чайка» – тепер ще одна будівля «Берегу надії». Минулого року відповідно до рішення Хмельницької міської ради корпус перейшов на баланс рекреаційного центру. А це означає, що в Центрі тепер буде ще 50 додаткових місць. Фасад будівлі утеплили та пофарбували у яскраво-жовтий колір. Наразі підрядники монтують нову покрівлю. На це з міського бюджету виділили майже 2,5 мільйони гривень. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Додамо, що капітальний ремонт розпочали минулого року. У будівлі Центру двадцять шість кімнат, які призначені для проживання та тренінгів. У кожній кімнаті поклеїли нові шпалери, замінили міжкімнатні двері. Тут створили затишні та комфортні умови для оздоровлення хмельничан. Також тут планують створити власну блочну модульну вбиральню, вартістю понад один мільйон гривень. З міського бюджету вже виділили на це 500 тисяч гривень.

«Берег надії»

Головна мета діяльності Рекреаційного центру «Берег надії» полягає у мобілізації, підсиленні ресурсів соціального, психологічного та фізичного розвитку сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами, шляхом створення умов для оздоровлення та змістовного відпочинку.

Рекреаційний центр сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії» запрошує на безкоштовне оздоровлення:

 • учасників АТО та членів їх сімей;
 • дітей та інших осіб з обмеженими можливостями;
 • тимчасово-вимушених переселенців.

Послуги центру «Берег надії»

Відвідувачам Центру доступне проживання у комфортних кімнатах на двох, трьох або чотирьох осіб. Також пропонується чотириразове разове харчування, кисневі коктейлі та фіточаї. Крім того, відвідувачі рекреаційного центру можуть відпочивати на природі, їздити на велосипеді, займатися у тренажерному залі. Також однією з послуг Центру є профілактичний масаж, що позитивне впливає на тонус організму. Загалом відвідувачі Центру мають змогу комфортно проводити дозвілля, проходити фізичну, психо-педагогічну, медичну, трудову та соціально-побутову реабілітацію.

Рекреаційний центр «Берег надії» надає платні послуги по оздоровленню. Вартість одного дня перебування становить 354,08 гривень (станом на перше січня цього року).

Як отримати послуги в центрі «Берег надії»

Для отримання послуг Центру хмельничанам варто звернутись в Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, яке розташовано за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 56, кабінет 11.

Необхідні документи

 • заява встановленого зразка;
 • індивідуальна програма реабілітації; копія довідки МСЕК (ЛКК);
 • пільгове посвідчення;
 • довідка про потребу надання реабілітаційних послуг та супроводу (Форма 070/0, щоб було написано, що дійсно потребує супроводу, ПІП супроводу);
 • копія паспорта (1, 2, 11ст.) або свідоцтво про народження, ідентифікаційний код;
 • довідка про склад сім’ї;
 • довідка про доходи;
 • довідка від сімейного лікаря за 3 дні до початку заїзду.

Телефони для довідок: (067) 872-34-25, (096) 083-58-88.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.