Неділя, 19 Травня, 2024

Метамакс – комплексний препарат для лікування ішемічних захворювань

Як можна перемогти ішемічні захворювання

Одне з лідируючих місць в списку головних проблем медицини 21-го століття займають ішемічні захворювання. Вони стають причиною раптової смерті понад 10 мільйонів людей щорічно і належать до найбільш небезпечних захворювань серцево-судинної системи. У більшості випадків серйозні проблеми виникають при погіршенні прохідності артерій, а також з-за непосильних фізичних навантажень і стресів. Симптоми бувають найрізноманітніші – від болів до посиленого серцебиття, задишки, нудоти і запаморочення. Боротися з недугою допомагають спеціальні препарати, створені для лікування широкого спектру ішемічних захворювань. Серед них особливою популярністю користується Метамакс, інструкція якого дозволяє дізнатися всю детальну інформацію.

Лікарський засіб показано при ішемічних порушеннях мозкового кровообігу, які пов’язані з недостатнім надходженням кисню до головного мозку. Після обов’язкової консультації з лікарем його також застосовують при патологічному стані, що характеризується пошкодженням, дисфункцією судин мозку.

Ще одне з ключових показань до застосування – повільно прогресуюче многоочаговое або дифузне судинне ураження головного мозку. Крім того, препарат використовується в лікуванні хронічного бронхіту, деяких захворювань очей, актуальний при зниженій фізичної працездатності. Він випускається в капсулах і у вигляді розчину для ін’єкцій. У кожній упаковці Метамакс – інструкція, яка дозволяє детально з ним ознайомитися і вибрати підходящий варіант.

Ефективність препарату в комплексній терапії

Унікальна хімічна формула розроблена на основі пропионата дигідрата. Особливу речовина було винайдено латвійськими професіоналами в 1970-і роки і дозволено до застосування в медицині, починаючи з 1984 року. Воно є структурним аналогом гама-бутиробетаїну, який входить до складу кожної клітини людського організму. Цей діючий компонент в розчині доповнений водою для ін’єкцій, а в капсулах декількома допоміжними речовинами:

  • картопляним крохмалем,
  • стеаратом магнію,
  • колоїдним безводних діоксидом кремнію.
лекарственное средство Метамакс

Дія препарату, склад якого продуманий для високої ефективності, спрямована на усунення дисбалансу між потребою клітин в кисні і його доставкою. Також він надає тонізуючу вплив на центральну нервову систему, активізує метаболізм, забезпечує виведення токсичних продуктів обміну з клітин. Працюючи в декількох важливих напрямках, Метамакс здатний виконувати багато функцій. В першу чергу, підвищувати скорочення міокарда, знижувати частоту нападів стенокардії, покращувати циркуляцію крові в осередках ішемії, підвищувати працездатність.

Що потрібно знати про протипоказання до застосування

Як розчин, так і капсули не призначаються в разі, якщо спостерігається підвищена чутливість до якого-небудь речовини зі складу. Крім того, препарат не застосовується при порушеннях венозного відтоку, органічних ураженнях центральної нервової системи, внутрішньочерепних пухлинах. Оскільки до кінця не з’ясована безпеку використання при вагітності і годуванні грудьми, в цей щасливий час також рекомендовано відмовитися від ліків. Тривалий прийом повинен супроводжуватися регулярним контролем функцій нирок і печінки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.