П’ятниця, 19 Липня, 2024

IT-компанія “Art-Sites” – послуги веброзробок та просування бізнесу в інтернеті

Агентство повного циклу “Art-Sites” було створено у 2013 році. Свої послуги спеціалісти компанії надають клієнтам не лише з України, а й з інших країн світу. Провідні спеціалісти команди вебстудії працюють у кількох різних напрямках. Це розробка сайтів-візиток, посадкових сторінок, багатофункціональних порталів, інтернет-магазинів, індивідуальних сайтів та інших мережевих ресурсів для реалізації поставлених бізнес-завдань. Також айтівці працюють над створенням логотипів, дизайну, фірмового стилю та комерційних пропозицій та займаються просуванням інтернет-платформ за допомогою пошукової оптимізації (SEO) та контекстної реклами (PPC). В агентстві “Art-Sites” можна скористатися як окремими видами послуг, так і замовити комплексне ведення бізнесу. Такий супровід розпочинається від розробки концепції та ідеї та завершується реалізацією та обслуговуванням готових проєктів. Далі на khmelnytskyi-future

Послуги SEO-просування сайтів в “Art-Sites”

Головне завдання пошукової оптимізації – збільшити приріст безоплатного трафіку та підвищити кількість продажів. Суть SEO-просування полягає в органічній розкрутці інтернет-платформи в системі Google та інших пошукових системах за ключовими фразами та словами. Чим вище позицію займає ресурс у результатах пошукової видачі, тим більше шансів отримати бажаний трафік та залучити цільову аудиторію. У процесі пошукової оптимізації інтернет-проєктів фахівці агенції оцінюють конкурентну позицію компанії у її ніші, вивчають пошуковий попит, досліджують конкурентів та його методи розкрутки. Також складають семантичне ядро. Це ключові запити, за якими користувачі будуть знаходити майданчик. Та розформовують пошукові фрази по однорідним групам. Також фахівці проводять аудит сайту, щоб знайти можливі технічні помилки, що перешкоджають його просуванню та перевіряють відповідність ресурсу вимогам пошукових систем. Айтівці розширюють структуру майданчика, додають нові сторінки та функціонал. Також наповнюють внутрішні сторінки унікальними та оптимізованими статтями, текстами. Працюють над проведенням зовнішньої оптимізації платформи та підключають аналітичні системи для відстеження поведінки користувачів. У міру просування сайту складається детальна звітність, в якій вказують ключові показники ефективності, виділений бюджет та результати розкручування. На підставі аналітичних даних коригується стратегія просування, що дозволяє отримувати більше трафіку та потенційних клієнтів.

Послуги контекстної реклами в “Art-Sites”

Контекстна реклама має на увазі публікацію рекламних оголошень у результатах пошукової видачі та на сайтах партнерської мережі. Такі рекламні кампанії можуть запускатись у вигляді текстової публікації, відеоролика або графічного блоку. У послуги агентства “Art-Sites” з налаштування PPC входить реклама в Google Ads, на YouTube та ремаркетинг. В останньому випадку реклама надсилається тим користувачам, які вже взаємодіяли з сайтом, мобільним додатком або сторінкою рекламодавця у соціальних мережах. Процес налаштування контекстної реклами в “Art-Sites” включає різні етапи. Це аналіз бізнесу клієнта, його конкурентів та аудит інтернет майданчика. Також розробка індивідуальної стратегії просування та створення рекламних акаунтів та підключення систем аналітики. Фахівці працюють над підбором семантики, обирають оптимальні маркетингові інструменти та запускають рекламу. У міру ведення рекламних кампаній фахівці агентства регулярно моніторять ставки та коригування, вносять відповідні правки та надають клієнтам детальні звіти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.