Неділя, 19 Травня, 2024

З чого розпочинати ремонт квартири в Києві

Рано чи пізно кожна людина у своєму житті стикається з ремонтом, адже всі хочуть покращити свій добробут та створити затишок в оселі. Перш ніж розпочинати ремонт варто визначитися з розплануванням квартири – де знаходитиметься освітлення та меблі. Тому, в такому випадку не обійтися без дизайн інтер’єру квартир.

Перші кроки в дизайні квартири

Якщо вас влаштовує розпланування вашої квартири й ви не плануєте кардинальних змін, радимо зробити косметичний ремонт, який не займе багато часу. Однак, якщо ви бажаєте змінити все у помешканні або ж робите ремонт з нуля, в першу чергу розробіть дизайн-проєкт квартири.

Для того, щоб ваше житло було дійсно комфортним і мало гарний вигляд, варто розділити його на декілька функціональних зон. Рекомендується добре продумати як ваша родина полюбляє проводити час, це допоможе в правильному виділенні зон. Можна зробити креслення, де позначити нові перегородки або як ви плануєте перепланувати інші стіни.

Кінцевим результатом є візуалізація бажаного дизайн-проєкту. Дизайнери зазвичай представляють 3D-візуалізацію або ж малюють графічні креслення від руки. Таким чином ви зможете побачити майбутній інтер’єр і якщо є бажання внести поправки. Окрім цього на етапі візуалізації можна розрахувати кількість будівельних матеріалів, оздоблення та декору.

Складання дизайн-проєкту квартири допоможе вам уникнути зайвих витрат та позбавить неприємних ситуацій, що часто виникають під час ремонту.

Замовити дизайн-проєкт інтер’єру в Києві

Розробку дизайну квартири варто довірити фахівцям у цій справі, адже правильне розпланування квартири потребує професійних знань та творчої жилки. Натомість помилки в прорахунках можуть вартувати досить дорого.

Допоможе вам у практичному втіленні ваших задумів студія дизайну інтер’єру «NEWDESIGN». Фахівці компанії спроєктують для вас комфортний та функціональний інтер’єр, гармонійно підібравши всі матеріали та елементи оздоблення.

NEWDESIGN надає послуги дизайну інтер’єру під ключ, тобто вам не потрібно буде турбуватися ні про розроблення проєкту, ні про практичне втілення його в життя. Працівники NEWDESIGN проведуть точні заміри та супроводжуватимуть ремонт до здачі готового об’єкту. На сайті є можливість переглянути готові інтер’єри розроблені спеціалістами компанії.

При цьому ви можете приблизно розрахувати вартість робіт, адже на сайті NEWDESIGN представлений детальний прайс на розробку дизайну квартири в Києві та Київській області.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.