Субота, 22 Червня, 2024

Як зачіска впливає на долю та характер

Кожна людина іноді замислюється над тим, що не завадило б трохи змінити своє життя. Жінки, наприклад, часто кардинально змінюють зачіску. Але перед цим варто з’ясувати, чи може довжина волосся https://clutch.net.ua/lichnoe/psihologiya/bystryj-test-dlina-volos-rasskazhet-kto-ty-mechtatelnica-muzhik-v-jubke-ili-rokovaja-ledi вплинути на характер і життєвий шлях людини.

Деякі дослідники вважають, що волосся – це свого роду антени, через які ми обмінюємося інформацією та енергією з навколишнім світом. За старих часів вагітним жінкам категорично заборонялося стригтися. Вважалося, що запас життєвих сил міститься у волоссі, а майбутня мати повинна обдарувати свого малюка міцним здоров’ям.

Якщо захотілося значно вкоротити волосся, не завадить мати уявлення, як це може вплинути на життєві обставини. Існує думка, що коротка стрижка надає своїй власниці велику впевненість у своїх силах, посилює відповідальність та наполегливість. Жінка з такою зачіскою чітко розуміє, чого вона хоче досягти. Ця характеристика характеру приваблює багатьох чоловіків. Крім того, дівчата, які мають коротку зачіску, часто відрізняються практичністю, що дозволяє їм досягати значних успіхів у кар’єрі.

Ті, хто вибирає незвичайні зачіски в сукупності з яскравим макіяжем, зазвичай мають свою думку з усіх питань, впевнені в собі і мають твердий характер.

Вплив зовнішнього вигляду на життєві обставини

Якщо хочеться привнести до свого життя трохи романтики, досить трохи накрутити волосся. Власниця такої зачіски виглядає більш жіночною, як, наприклад, Юлія Думанська https://clutch.net.ua/stars/72-yuliya-dumanskaya..

Якщо є бажання навести лад у своєму житті, рекомендується частіше збирати волосся в хвіст або заплітати коси. Така зачіска сприятиме більшій дисциплінованості. А ось володарки довгого волосся частіше схильні до легковажності.

Якщо ви хочете, щоб у вашому житті було менше нудьги і більше креативу, виберіть стрижку піксі. Це коротка зачіска, що відрізняється рваними краями і пасмами-пір’ячками, пофарбованими в яскраві кольори. Вона допоможе додати новизни в усталену розмірену повсякденність.

Лікарі радять після тяжкої хвороби сходити до перукаря. Вважається, що на кінцях волосся збирається негативна інформація. Зістригаючи їх, ви позбавляєтеся від накопиченої негативної енергії. Тому якщо хочете змінити своє життя та світовідчуття, спочатку зміните імідж та підіть на стрижку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.