Субота, 20 Липня, 2024

Як студенту знайти квартиру для оренди в Тернополі

Якщо ви хочете жити у тернопільському гуртожитку, або ще не отримали свою кімнату, у такому разі ви можете винайняти житло. У даній статті мі розглянемо деякі підказки, завдяки яким Ви з легкістю зможете знайти житло для оренди.

Де шукати?

Тематичні групи в соцмережах

Шукай «Оренда кімнат, квартир…» у Facebook — там є багато тематичних груп з оголошеннями. Також можна шукати за хештегами в Instagram або просити про допомогу в Twitter.

Тематичні сайти

Квартири знаходять і на спеціальних сайтах. Застосувавши необхідні фільтри, ви зможете обрати бажане місто, район, кількість кімнат, ціну, також можливо знайти варіанти оренди від господаря, а не від рієлторських фірм. Найпопулярнішими інтернет – порталами є:

Рекомендуємо моніторити одразу всі ресурси — тоді шанси знайти житло мрії зростають.

На що необхідно звернути увагу

Локація

Подумай, що для вас у пріоритеті: близькість до роботи, розташування (у центрі міста чи у більш спокійному, спальному районі). Розрахуй, скільки тобі доведеться витрачати на проїзд на різних районах. Можливо, вона дорівнюватиме або значно перевищуватиме вартість оренди.

Комуналка

Необхідно запитати власника житла, яка у середньому виходить сума за комунальні послуги. Зверніть увагу на те, наскільки вони зростають взимку, яке опалення у квартирі та чи достатньо воно її прогріває. Кімнати мають бути сухими та теплими, для комфортного проживання.

Санвузол

Переконайся, що уся сантехніка добре працює. Спитай, чи є доступ до гарячої води. Якщо ту ванній немає вікна, то обов’язково має бути хороша вентиляція. З самого початку необхідно розібратися, чому саме віддати перевагу: стандартній ванні чи душовій кабіні. Також, санвузол може бути спільним або роздільним.

Меблі

Наявність, кількість і якість меблів в орендованій квартирі — головний біль і квартирантів, і власників житла. Усі хочуть заощадити, але отримати на виході красиву картинку зі зручною і сучасною обстановкою, яка прослужить кілька років.Можна орендувати житло з меблями або без них. Більшість студентів або випускників тернопільских університетів ще не мають своїх, тому краще, щоб вони у квартирі були.

Техніка

Побутова техніка в орендованій квартирі як і її якість безпосередньо залежить від класу пропонованої нерухомості. Так, якщо говорити про квартиру економкласу обов’язковим мінімальним набором будуть:

  • холодильник;
  • телевізор;
  • плита;
  • пральна машина.

Якщо ж мова йде про рівень «комфорт», то до переліку додаються НВЧ-піч, один кондиціонер і витяжка.

Безпека

Щоб убезпечити себе від несподіваного виселення чи підняття орендної плати, варто укласти з орендодавцем договір найму квартири. Він може довести твою правоту в суді, навіть якщо не був завірений нотаріально. Найголовніше — правильно його скласти. Деталі можна знайти на офіційному сайті Міністерства Юстиції.

Сподіваємося, що стаття допоможе Вам. Ви обов’язково знайдете власне тепле та затишне місце.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.