П’ятниця, 14 Червня, 2024

Секрети вибору хорошого матраца: що мають знати хмельничани?

Якісний сон відіграє велику роль у нашому житті. Коли людина спить на неправильному матраці, після пробудження вона відчуває біль у спині, який часто переходить із гострого в хронічний. Це є показником того, що матрац не надає підтримку спини, і виходить, що засинаючи в неправильному положенні тіла, м’язи натягуються, звідси й виникає біль. Комфорт порушується, якщо матрац не підходить вашим індивідуальним потребам.

Сучасний ринок надає своїм покупцям величезну різноманітність матраців, часом підібрати правильну модель складно. Щоб не припуститися помилок, необхідно враховувати певні моменти.

Види матраців

Усі матраци діляться на дві категорії — пружинні та безпружинні. 

  • Пружинні будуть незамінними для людей з масою тіла понад 110 кг і для тих, у кого проблеми з серцем. Серед переваг цих моделей варто відзначити: низьку вартість, довгий термін служби, можуть витримувати великі навантаження. Найкращі моделі, оснащені незалежним блоком, який дає змогу хребту залишатися в природному положенні протягом сну.
  • Безпружинні моделі вирізняються більшою жорсткістю і меншою висотою, зазвичай вони складаються з одного або декількох шарів. Переваги безпружинних матраців: тривалий термін служби, який може становити 5 років, волога не накопичується всередині, не утворюється статична електрика.

Критерії вибору

  1. Насамперед потрібно знайти перевірений магазин, перейшовши за посиланням https://sharm.store/uk/category/matrasy-bespruzinnye ви зможете вибрати хорошу модель за вигідною ціною.
  2. Наступний крок — визначтеся зі своїми уподобаннями. Пам’ятайте, немає жодного виду або типу матраца, який однаково підійде всім людям. Обирати необхідно той виріб, який відповідає вашим відчуттям за комфортом і рівнем підтримки, дасть змогу отримати гарний сон упродовж усієї ночі.
  3. Якщо здійснюєте покупку в інтернет-магазині, то обов’язково ознайомтеся з характеристиками обраної моделі: жорсткість, товщина та інше.
  4. Віддавайте перевагу тим моделям, які під час сну забезпечують підтримку природних вигинів тіла і вирівнюють хребет.

Плюси ортопедичних матраців

  • Придбавши якісну модель, ви зможете не тільки позбутися болю, а й провести профілактику захворювань хребта. Свою назву матрац отримав завдяки здатності підтримувати хребетний стовп в анатомічно правильному положенні.
  • Виробники під час виготовлення використовують матеріали хорошої якості, які вирізняються підвищеною здатністю дихати та відводити зайву вологу. Тобто всередині матраца формується гігієнічне середовище. Мікроби та бактерії ненавидять чистоту, циркуляцію повітря та відсутність вологого середовища, а отже, вони обходитимуть стороною ваш матрац з ортопедичним ефектом. Тому ніяка алергія вам не загрожує.
  • Людям, які мають проблеми зі спиною, краще обирати ортопедичний матрац з оптимальною жорсткістю, оскільки він добре підтримує хребет під час сну. Моделі з м’якими наповнювачами, зниженою жорсткістю найчастіше обирають для дітей і літніх людей, оскільки вони добре приймають контури тіла сплячого і дарують комфорт під час сну.
  • Тривалий термін служби. Якісний матрац не тільки прослужить вам кілька років, а й за весь період не втратить своїх характеристик.

Щоб отримати всі ці привілеї, підходьте до вибору серйозно й уважно. Якщо самостійно складно здійснити вибір, то не соромтеся звертатися за консультацією до фахівців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.