Четвер, 13 Червня, 2024

Конопляне насіння – ідеальний продукт для спортсменів

Заняття спортом та здоровий спосіб життя неможливо уявити без правильного харчування, яке допомагає підтримувати форму та «будувати» тіло своєї мрії. Необхідним компонентом цього процесу є протеїн, як тваринного походження, і рослинний. Еталон серед рослинних білків вважається конопляним — він повністю засвоюється організмом, не викликає алергічних реакцій і підходить для вегетаріанців. Протеїн виготовляють з конопляного насіння, яке можна придбати за доступною ціною на сайті https://semena-kannabisa.com/ua/.

У чому особливість конопляного протеїну?

Конопляний протеїн крім поліненасичених жирних кислот, мікроелементів та комплексу вітамінів містить велику кількість харчових волокон, більшість з яких не розчиняються і позитивно впливають на процес травлення. Протеїн не містить глютену та лактози, тому він легко засвоюється і не викликає негативних наслідків.

Коноплі відноситься до суперфудів та продуктів «молодості» завдяки великій кількості антиоксидантів, які надають омолоджуючий ефект на клітини та уповільнюють процеси старіння.

На відміну від інших білків рослинного походження, конопляний має такі переваги:

  • протеїн має просту структуру, тому він легко засвоюється організмом і не надає навантаження на підшлункову та печінку;
  • у кожній порції протеїну міститься 50% легкозасвоюваного білка, 10% корисних жирів та 25% клітковини;
  • товар вважається екологічно чистим, т.к. при вирощуванні конопель не використовуються пестициди;
  • комплекс вітамінів та незамінних для організму амінокислот мають оздоровчий ефект.

Як вживати конопляний протеїн

Конопляний протеїн використовують для приготування поживних коктейлів. Для однієї порції 2-3 ст. ложки протеїну змішують із соком, водою чи молоком. В одній порції такого напою міститься 15 грн. білка та комплекс амінокислот. У день рекомендовано вживати 1-2 порції, якщо Ви активно займаєтесь спортом. Людям, які стежать за вагою протеїновий коктейль, може стати повноцінною заміною одного прийому їжі. Конопляний протеїн є харчовою добавкою, тому він не може стати повноцінною заміною їжі та забезпечити організм усіма необхідними речовинами.

Крім набору м’язової маси при регулярному вживанні протеїну можна налагодити роботу таких систем організму:

  • налагоджується процес травлення, покращується перистальтика кишківника;
  • покращується стан волосся, шкіри та нігтів. Колаген починає вироблятися активніше, тому процеси загоєння травм проходять набагато швидше;
  • нервова система швидко відновлюється після навантажень та стресів, тому покращується сон;
  • велика кількість білка позитивно впливає на опорно-руховий апарат, процес набору м’язової маси відбувається швидше. Кальцій виступає профілактикою остеопорозу і робить нігті не такими ламкими.

Конопляний протеїн – унікальна харчова добавка, але вона не зможе стати панацеєю без правильного харчування і регулярних фізичних навантажень. Тому тільки в комплексі Ви зможете досягти поставленої мети.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.