Четвер, 13 Червня, 2024

У Хмельницькому з’явилися дві святкові фотозони

Вчора, 17 грудня, біля будівлі Хмельницької міської ради, облаштували дві тематичні фотозони. Усі бажаючі хмельничани можуть зробити тут гарні світлини на згадку. Далі розповість детальніше про це khmelnytskyi-future.

Фотозони біля Хмельницької міської ради

Біля Хмельницької міської ради встановили святкову фотозону. Вона являє собою дерев’яну конструкцію білого кольору, оздоблену яскравими декором та елементами освітлення. На ній розміщено ялинку та декоративні елементи червоного кольору: сніжинки, олені, цифри 2021.

Над створенням цієї креативної інсталяції працювали студенти та педагоги Хмельницького вищого професійного училища №25. Вони сподіваються, що хмельничанам нова фотозона сподобається і кожен із задоволенням тут буде фотографуватися. Директорка ВПУ №25 Олена Заїка розповіла, що на виготовлення цієї інсталяції знадобилося приблизно три тижні. Монтувати освітлення для фотозони допомагали електрики навчального закладу. Начальниця управління організаційно-інформаційної роботи Хмельницької міської ради Ірина Бачинська каже, що вже другий рік поспіль ВПУ №25 забезпечує прикрашання території перед міською радою новорічними фотозонами. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Неподалік нової інсталяції біля будівлі Хмельницької міської ради встановили добре знайому містянам фотозону – різдвяний вертеп. Нагадаємо, що вперше він тут з’явився з нагоди зимових свят наприкінці 2018 року. Автором цієї святкової інсталяції є художник, викладач Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Андрій Томчишин. Нагадаємо, що він створив вже декілька муралів у Хмельницькому. Серед них – стріт-арт із зображенням місцевого супергероя Хмельмена на багатоповерховому будинку у мікрорайоні Гречани.

Інсталяції біля міської ради привертають увагу перехожих. Хмельничани милуються святковими композиціями, фотографуються біля них та діляться гарними світлинами у соціальних мережах.

Святкові фотозони у Хмельницькому

У Хмельницькому є чимало тематичних фотозон, де можна зробити оригінальні світлини. Яскраві та креативні фотозони не залишають байдужими ні дорослих, ні дітей. Деякі кав’ярні креативно прикрасили прилеглі території і цим самим створили цікаві місця для фотосесій. Біля одного із закладів у центру міста розвісили сотні зірочок. Увечері композиція виглядає вражаюче. Нагадаємо, що минулого тижня, біля “Либідь Плази”, встановили креативну фотозону у вигляді подвійних сердець. Ввечері інсталяція яскраво сяє та дарує неймовірну святкову атмосферу.

Головна пішохідна вулиця Хмельницького у період зимових свят наповнюється казковою атмосферою. Хмельничани фотографуються біля фігур янголяток, оленів, сніговичків, світлових фігур людей. Святкове оформлення міста дарує перехожим гарний настрій. Однією з найпопулярніших локацій для святкових фотосесій, звісно, є новорічна ялинка. Щодня вона починає сяяти о 16:45. Біля кінотеатру ім. Шевченка встановили годинник, який відраховує хвилини до Нового року. Нагадаємо, що ця інсталяція прикрашала територію біля будівлі Хмельницької міської ради минулого року. Над нею також працювали студенти та викладачі ВПУ №25. Висота дерев’яного годинника становить два метри.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.