Субота, 22 Червня, 2024

У хмельничан з’явилася можливість заощадити на комуналці

Більшість хмельничан з напруженням очікують холодів, адже разом із мінусовою температурою споживачам будуть приходити платіжки за блакитне паливо. Саме тому «Хмельницькгаз збут» пропонує подолянам купити газ по вигідній ціні та таким чином зекономити кошти. Більше інформації дізнайтесь з khmelnytskyi-future.com.ua.

Акція «Твоя енергонезалежність»

Компанія «Хмельницькгаз збут»  пропонує своїм споживачам взяти участь в акції «Твоя енергонезалежність», яка буде тривати до кінця вересня. Суть акції полягає в тому, що у вересні є можливість купити блакитне паливо за літньою ціною. Нагадаємо, що з 1 серпня ринок газу для споживачів відкритий і тому ціна блакитного палива буде залежати від котирувань на європейських біржах. 

Як скористатися акцією?

Аби заощадити трішки коштів в опалювальний період достатньо підписати договір з компанією. Також можна оформити заявку на офіційному сайті у особистому кабінеті. Все це можна зробити за умови, якщо у споживача відсутня заборгованість. Отже, ціна на газ із 1 до 15 вересня становить 4,99, а з 15 по 30 вересня – 5,49. Тому, якщо є можливість і бажання, то можна скористатися можливістю та закупити кілька сотень або й тисячу кубів газу. До прикладу, у вересні ви придбали 800 кубів блакитного палива за ціною 4,99 гривень за 1 куб. 800х4,99 = 3992. В залежності від того, яка буде зима та скільки газу буде використано, згодом можна поповнити запаси палива, проте вже зовсім за іншою ціною. Це може бути і 6,7 чи 8 гривень за куб газу. 

Ось такі новації пропоную компанія «Хмельницькгаз збут». Як вам умови акції?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.