П’ятниця, 14 Червня, 2024

Рейтинг кращих ІТ-компаній Хмельницького

Однією з найновіших, найбільш перспективних сфер в Україні є ІТ. Це свого роду локомотив української економіки. За попередніми даними, близько 190 000 фахівців працюють в українській ІТ-індустрії, сплачуючи податки, даючи поштовх для розвитку економіки України. Детальніше про кращі ІТ-компанії Хмельницького розповість Хмельницький Майбутнього.

«АудитСофт»

Це консалтингове підприємство, котре спеціалізується на наданні якісних послуг по впровадженню програмних продуктів від 1С. «АудитСофт» надає також повний комплекс послуг, котрі стосуються супроводження працюючих облікових систем.

Підприємство знаходиться за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська 3/2. Функціонує з 2007 року, пріоритетним напрямком обрана автоматизація бухгалтерського обліку на виробничих, торгових підприємствах України.

За час роботи, компанія напрацювала базу постійних клієнтів, практичний досвід. Все це допомагає пропонувати клієнту найбільш ефективні, результативні рішення. Відгуки виключно позитивні, співробітники привітні, панує комфортна атмосфера.

«Західконсалтинг»

Напрямок діяльності ІТ-компанії – це галузь інформаційний технологій, консалтингу, спеціалізується на комплексній автоматизації систем обліку, управлінні підприємств на базі «1С: Підприємство».

Знаходиться компанія за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 31. Місія ІТ-компанії полягає в тому, щоб надавати клієнтам інструменти, рішення, котрі допоможуть ефективно управляти бізнесом.

«Galaxy»

Це невелике ІТ-підприємство в м. Хмельницькому, котре спеціалізується на розробці веб-сайтів будь-якого рівня складності. Окрім цього, фахівці розробляють унікальний дизайн сайтів, створюють контент, бізнес-додатки, системи автоматизованого управління.

Це агентство веб-розробки, в якому працюють справжні професіонали, вони займаються наданням послуг по розробці сайтів. ІТ-підприємство робить все задля того, щоб створити ідею, після чого вивести її в топ пошуку. Головною місією компанії є розробка сайтів такого рівня, щоб вони мали змогу приносити дохід.

«AMC Bridge»

Компанія займається розробкою програмних рішень по трьох ключових процесах: проєктування, конструювання, виробництво. ІТ-компанія працює над системами управління даними (щодо продукту), керує усіма етапами його життєвого циклу.

Клієнти використовують розробки компанії в таких сферах:

  • робототехніка;
  • архітектура;
  • будівництво;
  • машинобудування;
  • авіабудування.

Компанія розробляє програмне забезпечення для інженерного обладнання. Серед клієнтів відомої в Хмельницькому ІТ-компанії – «велика четвірка» в галузях CAD, PLM Software. Їх розробки залишаються досить довгий проміжок часу на ринку.

ІТ-компанія має наступні принципи, котрі пропагує кожному та використовує їх в своїй діяльності: командна робота, професіоналізм та ініціатива, потужна бізнес-етика та взаємоповага.

Успішні сервісні центри Хмельницького

  1. Сервісний центр «ЧіП», розташований за адресою: вул. Свободи, 48. Проводить гарантійне обслуговування техніки, негарантійний ремонт моніторів, ноутбуків, телефонів та цифрової техніки (будь-яких виробників).
  2. «Технопростір», знаходиться на вул. Прибузька, 4. Це авторизований сервісний центр, котрий здійснює гарантійні ремонти брендованої техніки. Клієнту варто мати при собі оригінальний гарантійний талон виробника.
  3. «Ноутбук центр» – є сервісним центром, котрий надає повний спектр послуг по ремонту, обслуговуванню ноутбуків (будь-якої марки та типу). Клієнти можуть звернутися за адресою: вул. Кам’янецька, 49/1.  Центр почав роботу з 2007 року, за час успішного функціонування заслужив довіру, повагу клієнтів завдяки якісній роботі. Здійснює ремонт відомої брендованої техніки.
  4. Авторизований сервісний центр «Пріоритет» допомагає клієнтам в налаштуванні програмного забезпечення та не тільки. Команда висококваліфікованих спеціалістів знаходиться за адресою вул. Молодіжна, 7, допомагає в повному обслуговуванні техніки, мережі, оргтехніки. Швидкий та якісний ремонт, багатий досвід – це ті риси, котрі характеризують центр.
  5. «Мікросистема» розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Театральна, 54. Сервісний центр займається обслуговуванням, ремонтом офісної техніки та комп’ютерів.

Лідери послуг зв’язку в Хмельницькому

Всім відома компанія «Київстар», котра пропонує роумінгові послуги в 195 країнах, на 5 континентах, послуги фіксованого зв’язку для бізнесу. У своїй діяльності компанія «Київстар» притримується та використовує найсучасніші технології.

«Datagroup» є національним оператором зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг. Компанія розташована за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 67/1. Клієнти мають змогу отримати всі види професійних послуг. Орієнтиром в діяльності є якісна та налагоджена організація каналів передачі даних, підключення до Інтернету та ряд інших послуг. В цілому, компанія є лідером, вона створила національну мережу по території всієї України. Головна ставка «Datagroup» – це регіони.

Сучасним підприємством з досить розвинутою інфраструктурою є «Укртелеком». Компанія займає лідируючі позиції на ринку фіксованого телефонного зв’язку в Україні. Перелік послуг дійсно вражає, компанія завоювала довіру користувачів.

Потенціал українського ІТ-ринку

Якщо порівнювати глобальну арену, то український ІТ-ринок займає незначне в ній місце. Поки це великий потенціал, котрий варто розкривати і далі розвиватися. Якщо, наприклад, оцінювати обсяг ринку, то Україна може змагатися з сусідньою Польщею, Румунією. Але суттєво здає позиції перед Індією та Китаєм.

За прогнозами фахівців, ІТ-ринок в Україні і надалі буде зростати (близько 25-30% кожного року), до 2024 року кількість спеціалістів, задіяних в ІТ-індустрії, зросте майже вдвічі. Дані показники можуть суттєво збільшитися в тому випадку, якщо на ринок виходитиме більше ІТ-компаній з власними розробками, унікальним продуктом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.