Четвер, 13 Червня, 2024

Samsung Galaxy S20 і Samsung Galaxy S20 FE: на що звернути увагу, щоб не помилитися

Samsung Galaxy S20 і Samsung Galaxy S20 FE дуже схожі між собою, проте є в них відмінності, які варто врахувати перед покупкою. В чому різниця, і який краще обрати для своїх потреб, можна дізнатися з порівняння.

Телефон samsung s20 fe належить до серії Fan Edition, яка є спробою компанії зробити більш доступними телефони флагманського сегменту. Це важливо з огляду на те, що китайські виробники конкурують на ринку саме з такими моделями. Тож Samsung пішов на деякі компроміси. Питання в тому, як це відбивається на характеристиках смартфона.

Відмінності Samsung Galaxy S20 і Samsung Galaxy S20 FE

Ззовні телефони дуже схожі, але є різниця в їх характеристиках:

  • Galaxy S20 FE має пластиковий корпус, на відміну від скла та алюмінію у Galaxy S20. Проте виробник використав гарні пастельні кольори для Galaxy S20 FE.
  • Більш суттєва різниця в екранах смартфонів. У Galaxy S20 FE він більший – 6,5 дюймів, як і звикли бачити у флагманів. У Galaxy S20 – 6,2 дюйми. Але в Galaxy S20 FE використовується Full HD+ дисплей і Gorilla Glass 3, а в Galaxy S20 QHD і Gorilla Glass 6. 
  • Відрізняється сканер відбитків пальців – у Galaxy S20 FE швидший та надійніший оптичний, у Galaxy S20 ультразвуковий. 
  • В лінійці Galaxy S20 телефони з 8 Гб та 128 Гб оперативки, Galaxy S20 FE доступні лише з 6 Гб та 8 Гб оперативної пам’яті та максимум 256 Гб внутрішньої.
  • Є незначна різниця в якості знімків. Galaxy S20 має сенсор 64 Мп і 3x гібридний zoom,  Galaxy S20 FE 8 Мп сенсор і 3x оптичний zoom. Також Galaxy S20 FE не підтримує запис відео в форматі 8K.
  • Батарея у Galaxy S20 FE має більшу ємність 4500 mAh, у дорожчій моделі 4000 mAh. Це може збільшити час роботи від акумулятора, з врахуванням нижчої роздільної здатності дисплея. Але Galaxy S20 підтримує швидку зарядку 25 W, а Galaxy S20 FE лише 15 W. Характеристики провідного заряджання однакові – 15 W.

Це основні відмінності між двома телефонами, які можуть впливати на враження від користування. Інші характеристики досить схожі: розташування кнопок, відсутній аудіороз’єм для навушників, операційна система, апаратне забезпечення, частота оновлення дисплею, ступінь захисту від вологи, розташування сканера відбитків пальців, стереодинаміки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.