Субота, 22 Червня, 2024

На території НВО №5 будують сучасний спортивний майданчик

У навчально-виховному об’єднанні №5 будують новий спортивний майданчик. Тут школярі матимуть змогу грати у футбол, волейбол, баскетбол та інші види спорту. Далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-future.

У Хмельницькому триває облаштування сучасних спортивних майданчиків. Зручні місця для занять спортом поступово з’являються у дворах будинків та на територіях навчальних закладів. Діти та дорослі мають можливість займатися спортом чи грати у рухливі ігри просто неба.

Навчально-виховне об’єднання №5 імені Сергія Єфремова знаходиться на вулиці Володимирській, 51. Тут триває будівництво сучасного спортивного майданчика. Наразі знімають асфальтне покриття на місці, де буде поле. Також встановлюють огорожу. Майданчик матиме розміри 15 на 28 метрів. Він буде багатофункціональним. Тут школярі зможуть грати у футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, теніс тощо. На будівництво спортмайданчика з міського бюджету виділили близько мільйона гривень. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Директор НВО №5 Андрій Яківчук розповідає, що на новий спортивний майданчик очікували давно, оскільки раніше уроки фізичної культури проводили просто неба, на подвір’ї навчального закладу. Однак досить довго вирішували, чи потрібно будувати спортивний майданчик, оскільки через подвір’я НВО проходить велика кількість міських комунікацій, зокрема, електро- та тепломережі. Варто додати, що цього року тепломережу замінили і тепер вона має значно довший термін експлуатації. Після отримання усіх дозволів розпочалося будівництво спортивного майданчика. За словами Андрія Яківчука, гумове покриття буде модульним, яке, при потребі, можна буде швидко демонтувати.

В НВО №5 навчається понад 1000 учнів. Користуватися новим спортивним майданчиком зможуть школярі молодших класів та учні старшої школи. Андрій Яківчук вважає, що майданчик буде популярним серед школярів. Нове спортивне поле планують відкрити в середині серпня цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.