Субота, 22 Червня, 2024

Мобільна бригада на Хмельниччині буде слідкувати за дотриманням карантину

Непроста ситуація з захворюванням на Covid-19 склалася в регіоні та країні зокрема. Саме тому у Міністерстві охорони здоров’я вирішили створити мобільні бригади, які будуть слідкувати за умовами дотримання карантинних обмежень. Більше інформації дізнайтеся на сторінках сайту khmelnytskyi-future.com.ua

Створено 900 мобільних бригад

Днями було створено 900 мобільних бригад, які будуть слідкувати за дотриманням карантинних норм по всій Україні. Хмельниччина не є винятком. 

Завдання мобільних бригад — контролювати та притягувати порушників до відповідальності. Рейди мобільні бригади будуть здійснювати систематично. Крім того, що потрібно носити захисну маску та дотримуватися дистанції, перевіряючі будуть слідкувати за наявністю сертифікату вакцинації або негативного тесту.

Додамо, що Кабмін вводить нові правила перевезення пасажирів. Ці правила поширюються на “жовту”, “помаранчеву” та “червону” епідеміологічні зони. Згідно з постанови міжрегіональні пасажирські перевезення дозволяються за умови наявності у водіїв та пасажирів документа, що підтверджує повний курс вакцинації (отримання однієї дози для “жовтої” зони) або наявності негативного ПЛР тесту чи експрес-тесту або документа, що підтверджує одужання людини від Covid-19.

Ці правила поки що поширюються на пасажирські перевезення міжобласного сполучення. Наприклад, якщо вам потрібно з Хмельницького поїхати у відрядження у Київ, тоді необхідно сертифікат про вакцинацію,  негативний ПЛР-тест чи документ, що засвідчує, що ви перехворіли на коронавірус. Нововедення почнуть діяти вже через кілька днів — з 21 жовтня 2021 року.

А яке ваше ставлення до нових обмежень? Чи підтримуєте ви створення мобільних бригад? Чекаємо на ваші коментарі у соціальних мережах. Нам важлива ваша думка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.