П’ятниця, 14 Червня, 2024

Автовикуп: що потрібно знати про процедуру

Буває, терміново потрібні гроші, а часу для самостійного продажу просто немає. В цьому випадку виручить автовикуп Одеса. Такий варіант підійде жителям Хмельницького, наприклад, якщо просто немає бажання самому намагатися продати, або набридло спілкування з перекупами, або людьми, охочими практично за безкоштовно придбати ваше авто.

Особливості процедури термінового викупу автомобіля

Кожен салон має свої особливості, характеризується своєю послідовністю роботи. Але в цілому, загальний алгоритм роботи схожий.

  1. Перший крок полягає якраз у виборі платформи для термінового продажу автомобіля.
  2. Клієнт дзвонить в сервіс, або залишає заявку на сайті. Grantavto пропонує цікавий варіант. Клієнт може надіслати фотографії автомобіля в Вайберы, отримавши оцінку по фото і опису онлайн. Після цього вже можна робити висновки, обговорювати деталі. Це сучасне і зручне рішення.
  3. Далі фахівець сервісу виїжджає для оцінки автомобіля. У Grantavto ця послуга безкоштовна, клієнт нічого не платить.
  4. Наступний крок – клієнт вирішує: продавати авто, чи ні. Якщо відповідь позитивна, то після підписання договору, компанія проводить відразу ж розрахунок.

Переваги автовикупу

Це дійсно вигідна процедура, якщо вибрати надійну компанію з гарною репутацією. Grantavto – це як раз той ресурс, який гарантує:

  • точну оцінку по телефону. Багато сервісів, які займаються автовикупом автомобілів, називають одну ціну, а за фактом занижують її в кілька разів. Такої невідповідності тут клієнт не побачить;
  • ціна, запропонована в даній компанії найвища, навіть більше, ніж у офіційного дилера;
  • жирний плюс салонів, що спеціалізуються на автовикупі – це швидкість. Причому доступний варіант, коли оцінювач приїжджає прямо до вас;
  • під час підписання документів, в даному випадку договору купівлі-продажу, важлива юридична чистота питання. У компанії Grantavto якраз працюють досвідчені юристи, які про це подбають;
  • відсутність ризику. Після підписання угоди клієнт отримує гроші готівкою, відразу і всю суму;
  • економія часу. Не потрібно розміщувати оголошення про продаж, виставляти свій автомобіль і зустрічатися з зацікавленими особами. Такий процес може затягнутися буквально на роки.

Жителі Хмельницького зможуть самі переконатися в тому, наскільки безпечно, швидко і вигідно може пройти угода з купівлі-продажу автомобіля. Компанія Grantavto якраз гарантує кращі умови співпраці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.