Четвер, 13 Червня, 2024

Як позбутися молочниці?  Гід по жіночому здоров’ю

Кожна жінка, хоча б раз у житті, зіштовхується з неприємною симптоматикою молочниці. Зазвичай, це захворювання виникає несподівано, приносячи разом з тим дискомфорт. Жителям Хмельницького важливо знати, які ліки можна приймати у такому разі, наприклад, Флуконазол, чи інші засоби. Корисно також більше дізнатися про саму молочницю, причини її виникнення та можливі профілактичні міри.

Симптоми молочниці

Загадом, їх важко не помітити чи ігнорувати, адже вони викликають масу незручностей: білі, рясні сирні чи творожисті виділення; дискомфорт в зоні статевих органів; свербіж та печіння.

Якщо ви помітили дані симптоми, не варто одразу винити партнера, адже це захворювання не передається статевим шляхом.

До характерних причин розвитку захворювання відносять:

 • використання синтетичної, надто тугої та неякісної нижньої білизни;
 • ігнорування чи недостатнє дотримання правил особистої гігієни;
 • прийом антибіотиків без додавання пробіотиків;
 • вагітність, чи дисбаланс гормонів;
 • зміна клімату, сильний стрес, перевантаження;
 • надмірне споживання мучних виробів, цукру, рафінованих вуглеводів. До цього переліку варто також віднести зловживання алкоголем та кавою;
 • використання щоденних прокладок на постійній основі. Особливо це стосується ароматизованих виробів;
 • цукровий діабет, інші ендокринні порушення, захворювання щитоподібної залози.

Тож, виділяють багато факторів, які стають причинами розвитку молочниці. Складно визначити, що саме активувало захворювання.

Діагностика. Чи можлива профілактика?

Важливою є своєчасна діагностика захворювання. Для цього варто відвідати лікаря-гінеколога, здати мазок на флору чи виявити кандиду за допомогою ПЛР-тесту.  За статистикою, у 30% жінок захворювання протікає без будь-яких симптомів. Відповідно, якщо кандиду виявлять в аналізах, але вас нічого не турбуватиме, тоді лікування не потрібне.

Багатьох представниць жіночої статі хвилює запитання профілактики, особливо тих, хто вже вилікувався і не бажає повторення ситуації. Немає 100% гарантії того, що ви не захворієте, проте є декілька простих правил, які зроблять ваш організм більш стійким до кандидозу.

 1. Достатній рівень феритину в організмі. Прихований залізодефіцит призводить до зниження імунітету та розвитку патогенних мікроорганізмів.
 2. Зміна раціону харчування та щоденних звичок є кращою профілактикою. Наприклад, це стосується додавання свіжих овочів та фруктів, фізичної активності, усунення дефіциту вітамінів та мікроелементів.
 3. Мінімізація стресу, повноцінний сон та відпочинок – це вороги молочниці, тож цим варто користуватися.

Ліки від молочниці: що придбати?

Не варто займатися самолікуванням, після прийому та консультації лікаря варто почати комплексне лікування. Зазвичай, воно включає Флуконазол (в капсулах чи таблетках), який вирізняється терапевтичним ефектом при вагінальному кандидозі. Препарат проникає у всі рідини організму, а виводиться разом із сечею.

Жителі Хмельницького зможуть придбати ліки від молочниці в Аптеці 911. Кращі ціни, зручний пошук, присутність фільтрів та цілодобова підтримка менеджерів – все це зробить турботу про ваше здоров’я  максимально легкою та вигідною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.