Субота, 22 Червня, 2024

Курси англійської мови у Хмельницькому

На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що англійська мова стала повноцінною міжнародною мовою, яку використовують усі та у всіх сферах діяльності. Навіть у країні, жителі якої, здавалося б, говорять лише (або переважно) своєю рідною мовою (наприклад, Франція) англійська мова стає тим самим “містком”, який допомагає місцевому населенню та приїжджим розуміти один одного та комунікувати. Тому знання англійської мови сьогодні є дуже важливим, і цю навичку слід постійно вдосконалювати. А допомогти вам можуть курси англійської мови.

Унікальна пропозиція для всіх бажаючих

EnglishDom дарує кожному бажаючому можливість відвідати безкоштовний урок, щоб виявити рівень вашої англійської, відчути на собі атмосферу колективу школи, та визначити, чи подобається вам підхід викладання.

Пріоритети компанії

EnglishDom у своїй діяльності ґрунтується на:

 • прагненні покращення англійської мови (компанія спеціалізується, інвестує та втілює кожну задуману ідею у те, щоб розвивати англійську мову);
 • якості (досвід та розробки, якими володіє навчальний центр, допомагають досягати високих стандартів якісного процесу навчання);
 • командній роботі (основами командної роботи та професійного зростання компанії є: оптимізм, любов до процесу спілкування та викладання);
 • інноваціях (навчальний центр прагне займати лідируючі позиції в інноваційній сфері та розвитку онлайн-навчання).

Трохи про курси

Кожен курс EnglishDom є авторською програмою, яка розроблена на основі Оксфордських та Кембриджських навчальних методик.

Так, навчальний центр пропонує вам проходження загальних та спеціальних курсів.

Загальний курс складається з:

 1. англійської для початківців;
 2. розмовної англійської;
 3. середнього рівня;
 4. англійської для просунутих;
 5. удосконаленого курсу.

Спеціальний курс складається з:

бізнес англійської;

 1. IT англійської;
 2. англійської з носіями;
 3. англійської для подорожей;
 4. підготовки до іспитів;
 5. корпоративної англійської.

Сучасний підхід

Навчальний центр надає можливість англійської мови без прив’язки до місця. Тобто ви можете відвідувати уроки як вдома, так і в офісі або на відпочинку, адже навчання проводиться в онлайн-режимі. Крім того, кожен студент курсів EnglishDom має доступ до розмовних онлайн-клубів та спеціальної програми, яка дозволяє керувати своїм розкладом та вивчати нові слова.

Перейшовши за вказаним посиланням, ви зможете докладніше дізнатися про курс, що вас зацікавив, про його вартість та інші деталі, а менеджери завжди дадуть відповіді на всі ваші запитання.

EnglishDom – це якісне, сучасне та доступне вивчення англійської мови. Тому вам варто приєднатися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.