Четвер, 13 Червня, 2024

Купівля криптовалюти з подальшою торгівлею за всіма правилами

Щоб розпочати трейдінг, купівля криптовалюти – перший крок для цього. Від вас потрібно виконати дві дії – пройти реєстрацію на майданчику та завести надійний цифровий гаманець для зберігання коінів. Торгівля без обмежень надається лише після процедури верифікації особи KYC. Перевірка проводиться шляхом надання від користувача фотографії документів. Це важливий момент безпеки ваших даних та фінансів.

Якщо на біржі відсутня подібна процедура, то варто насторожитися. Найімовірніше, що ви зіткнулися з шахраями.

Оптимальні стратегії для трейдерів-початківців

Наступний етап – вирішити для себе, як працювати з криптою. Сьогодні існує багато стратегій для заробітку на платформі. Новачки в основному звертаються до класичних алгоритмів – дейтрейдінг (внутрішньоденна торгівля) або ходл. Якщо ви обрали для себе перший варіант – відкривати короткострокові позиції та постійно здійснювати угоди з монетами, то для зберігання активів підійде безпосередньо криптобіржа.

Важливо розуміти, що жоден сервіс не дає стовідсоткової гарантії безпеки від атак хакерів. Більш надійний спосіб – виводити електронні гроші з майданчика на цифрові гаманці. Криптогаманці – оптимальний вибір для тих, хто планує купити криптовалюту в ходл. Під цим маються на увазі довгострокові вкладення для отримання прибутку за подальшого зростання ціни коінів.

Переваги українських бірж

Сучасні платформи активно співпрацюють з банками та платіжними системами Visa та MasterCard. Це спрощує процес придбання крипти та збільшує кількість зацікавлених користувачів. Купити криптовалюту в Україні за гривні можна на біржах безпосередньо з банківських карток або через платіжні системи. Які переваги це дає:

  • На першому місці – безпека. Вона представлена ​​у двосторонньому порядку: для сервісу – при проходженні користувачем верифікації, для трейдера – коли платформа є гарантом легальності куплених монет.
  • Швидкість. Це важливий фактор для всіх, хто не хоче витрачати час на поповнення рахунку та виведення коштів. Необхідно мінімум часу, щоб зарахувати крипту на баланс або вивести гроші на картку.
  • Зручність, яка випливає з попередніх двох пунктів. Чим менше користувач морочиться, тим приємніша робота з біржею.

Обробка транзакцій відбувається оперативно. При цьому сьогодні криптовалюту купити можна з мінімальними комісіями – в межах 0,1%.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.