Субота, 22 Червня, 2024

Ефективний метод вивчення англійської з мовною онлайн школою

Англійська стала універсальним засобом комунікації в усьому світі. Щоб мати перспективи кар’єрного росту, вільно спілкуватися в подорожах, отримати доступ до кращої інформації в мережі, знати мову обов’язково. Проблема в тому, що стандартний, книжковий, підхід до її вивчення, який практикують в школах та університетах, не працює. Тому і вважається, що опанувати англійську можуть не всі. Зовсім інший підхід пропонує онлайн школа англійської мови Englishdom. Подивимось у чому переваги цієї методики, які роблять навчання настільки ефективним.

Переваги навчального процесу

У мовній школі навчання відбувається дистанційно. Ви можете займатися вдома, в офісі, в дорозі – всюди, коли знайдеться вільний час. Все, що потрібно, це смартфон чи комп’ютер та доступ до інтернету. 

Підхід до вивчення має низку переваг:

  • індивідуальні уроки. Коли навчання проходить з персональним вчителем, це дозволяє максимально ефективно використати час, а інтенсивність занять буде підлаштовуватися лише під ваші можливості та потреби.
  • можливість вибирати викладача. У кожної людини різний рівень та способи засвоєння нової інформації, тому і викладання повинно відрізнятися. Навчання з викладачем, який з вами на одній хвилі, буде ефективним та цікавим.
  • доступ до навчальних матеріалів. Громіздкі підручники в минулому – тепер вся інформація, необхідна для занять, доступна на навчальній платформі школи.
  • розмовна практика. Спілкування – це найважливіше у процесі вивчення будь-якої мови. Цього не враховують в стандартній програмі середніх шкіл, і тому більшість випускників не знають англійської. У мовній школі, крім спілкування з викладачем, студенти можуть постійно практикуватися в розмовних клубах. Обираєте тему, яка вас цікавить і приєднується до обговорення. Постійна практика дозволить подолати мовний бар’єр, який стає на заваді вільному спілкуванню у багатьох учнів.
  • гнучкий графік. Для занять англійською не потрібно підлаштовувати робочий чи навчальний розклад. Ви самі обираєте час занять і можете змінювати його за потреби.
  • допомога з організацією навчання. Якщо виникають питання стосовно навчання чи графіку, завжди можна отримати консультацію менеджера, який допоможе з усім розібратися.

Особливість організації курсу

У кожного свої цілі у вивченні мови: одним вона потрібна для роботи, інші хочуть скласти міжнародний екзамен чи просто володіти розмовною мовою для спілкування. В усіх випадках навчальна програма буде різною та спеціалізованою, щоб студент міг зосередити зусилля на вивченні необхідного. В залежності від ваших потреб буде сформований навчальний план, в якому враховують достатній рівень граматики, баланс між розмовною та письмовою англійською, необхідний словниковий запас. Так ви зможете вивчити англійську якнайшвидше та отримати саме той рівень знань, що необхідний в реальному житті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.