Субота, 22 Червня, 2024

Навіщо просувати сайти?

Інтернет полонив весь світ. Всесвітня павутина практично повністю витісняє радіо і телебачення. Робота майже всіх компаній і організацій пов’язана з роботою сайтів, які повинні функціонувати, постійно наповнюватися інформацією. Навіть більшість магазинів з оффлайн давно перейшло на онлайн режим. Але щоб сайт не просто працював, а ще був цікавим і “заманював” клієнтів йому необхідна розкрутка. Цей процес дуже трудомісткий, тому ним мають займатися тільки професіоналам. А їх ви можете знайти в компанії https://cityhost.ua. Вони допоможуть вам розібратися у всіх тонкощах просування сайтів. А сьогодні ми поговоримо навіщо взагалі потрібна оптимізація і просування для сайтів?

Для чого необхідно займатися розкручуванням?

Наприклад, у вашій компанії є вебсайт. Він потрібен організації для того, щоб відвідувачі могли ознайомитися з послугами, які ви представляєте, контактними даними, прайсом тощо. Є тільки одне маленьке “але”. Сайт без розкрутки ніхто не побачить. Він може бути дуже крутий і стильний, але якщо його “не бачать” пошукові системи, то навряд чи його побачать користувачі. В цьому і полягає суть. Сайт повинен потрапити на перші сторінки Google, тоді відвідуваність відповідно буде вищою. Зізнайтесь, коли ви шукаєте щось в інтернеті, то рідко догортуєте навіть до десятої сторінки в пошукових системах. Так само і робить середньостатистичний користувач.

Що роблять SЕО-фахівці?

  1. Сеошники займаються оптимізацією сайту під вимогу пошукових систем. Простими словами – підганяють вже існуючий матеріал під якісь рамки і стандарти. Чим краще вони роблять свою роботу, тим простіше клієнти зможуть знайти ваш сайт.
  2. Також вони реєструють сайт у всіляких каталогах, рейтингах і так далі.
  3. Популяризація сайту на блогах, форумах. Роблять ваше дітище відомим і популярним.

Які сайти потрапляють в перші ряди?

Так, можна обійтися і без фахівців, якщо на сайті представлено ексклюзивний товар або послуга. Якщо це дійсно так, то пошукові системи самостійно оберуть ваш сайт і поставлять на перші позиції. Але це трапляється досить рідко. Найчастіше для просування сайтів необхідні SEO-фахівці, які стежать за змінами відомих пошукових систем і контролюють процес.

Тепер ви знаєте, що створити тільки сайт мало для залучення цільової аудиторії. Тому розвивайте свій бізнес, вивчайте нові напрямки і у вас обов’язково все вийде!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.