Неділя, 19 Травня, 2024

Відкрито запис на залишкові дози вакцини від COVID-19

Коронавірусна інфекція поширюється Україною та Хмельниччиною швидкими темпами. Наприклад, за минулу добу (16 березня) в регіоні зафіксовано 253 хворих на COVID-19. Керманичі та медики вважають, що найкраща профілактика хвороби – це вакцинація. Саме тому наприкінці лютого на Хмельниччину доставили першу партію індійської вакцини AstraZeneca (Covishield) у кількості 18300 доз. Більше інформації дізнайтеся з khmelnytskyi-future.com.ua.

Будуть вакцинувати бажаючих

Спершу щеплювати планували медиків, військових, працівників соціальної сфери  тощо. Та деякі подоляни відмовилися від цієї процедури. Аби не утилізовувати ампули, з 15 березня всі бажаючі можуть записатися на залишкові дози проти коронавірусної інфекції. Адже керівництво держави та області переконанні, що саме імунізація населення допоможе захистити країну від цієї небезпечної хвороби. 

Як подолянам зробити безкоштовно щеплення? 

Вакцинація індійською вакциною проти COVID-19 є безкоштовною. Проте потрібно заповнити форму за посиланням.  

Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів на коронавірус через два тижні після вакцинації. Високопосадовець зазначив, що вакцина починає діяти на 22 день після ін’єкції. А завдяки щеплень перебіг хвороби має пройти набагато легше. Деякі користувачі соцмереж стверджують, що індійська вакцина є неефективною, саме тому Віктор Ляшко і захворів. 

А як думаєте ви? Які ваші думки щодо вакцинації від COVID-19? Чи плануєте ви та ваші рідні робити щеплення? Діліться своїми думками у коментарях в соціальних мережах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.